1%-os felajánlás

            Adószámunk: 18270349-1-43

Dojo / Edzőterem

         Címünk: 1182 Bp. Hargita tér 14.

Tűzmadár Közösség

Egyesületünk logója

  Adószámunk: 18270349-1-43
Bankszámlaszámunk:
16200144-00199540 (MagNet Bank)

Partnerek

Média

http://www.tuzmadarse.hu/sites/www.tuzmadarse.hu/files/images/tovabb_18_logo.jpg

Reklám

Humoros

Idén is kilátogattunk Lilienfeldbe, a festői kisvárosba

IMG_1708.jpg

2014.04.26-27.-én rendezték osztrák barátaink Shuzo Imai 8.danos mester vezetésével wados edzőtáborukat. Az edzőtábor különlegességét a hely szépsége adja, nem is lehetne jobb helyszínt találni. Természetesen elsősorban egy kis gyakorlásért mentünk.

Egyesületünkből két turnusban érkeztünk Lilienfeldbe, a tábor kezdetére a Dunaszekcsői klubból Papp László (4.dan) és Künsztler László (2.dan) kis csapatával a tábor kezdetére megérkezett.

Néhányan viszont legnagyobb bánatunkra csak vasárnap tudtunk részt venni az eseményen hiszen egybeesett az időpont a saját rendezésű házi bajnokságunkkal. Egyszerre két helyen nehéz lenni, minden kötelezettségnek eleget tenni, de végül, ha kis létszámban is de ki tudtunk utazni Ausztriába. És vittünk egy kis napsütést magunkkal!

Az edzőtáborba nagyon sok magyar wados karatéka érkezett, mondhatni a teljes létszám kilencven százaléka hazai karatés volt.

Bár rövid volt de ismét egy jó hangulatú táborban vehettünk részt, jövőre teljes időre szeretnénk menni.